Feed on
Posts
Comments

Apie mane

No Responses to “Apie mane”

 1. autoriui parašė:

  pastebiu, kad labai mazai esate nuveikes kolega. gal cia kuklinates?

  • Martynas parašė:

   Cha cha „rusofobas“:) Jei jus pats tai pripažįstate, tai jus tokio lygio ažvalgininkas, kaip mano bobutė.

 2. Edita parašė:

  Teisingai sakote – tūkstantis ten, du tūkstančiai šen, biudžetui jokio poveikio nedaro. Todėl siūlau, kai mažins pensijas, visiems sumažinti, o man – ne. Tikrai, biudžetas to nepajus, o aš neliksiu nuskriausta. Pirmyn, išminčiai.

  • Tomas Čyvas parašė:

   Neblogas mėginimas šaržuoti, bet truputį ne į temą. Kalbame čia ne apie pensijas, o apie parlamento darbą. Jei imsime tą formalų kriterijų, kurį minite – algos jau sumažntos. Vieną kartą, manau, reiktų išanalizuoti – kiek kainuoja vienas Seimo narys lietuviams ir kaip tai atrodo ES terpėje, pagal visus vidurkius. Tada įvykdykime tų išlaidų struktūrinę reformą ir uždarykime klausimą. O jei tikslas yra tik žūtbūt pamtyti Seimo narį suplyšusiais batais, tai manęs jis, prisipažinsiu nesušildytų.

 3. Viktorija parašė:

  Manau, jei Jūsų neapsunkins, galetumet suprast ir pasidalint….

 4. genadijus parašė:

  sveikas Tomai, nustebau pamatęs tave pas Rūtą laidoje…Atpažinau tave pagal vaikystę….Jeigu atsimėni Geną ir Sergejų, mes išvykome iš Vilniaus, S. Konarskio g. 54 dar 1987 metais…Šiaip už tave —prieš korumpuotus politikus—-tęsk toliau…

 5. Vida parašė:

  Sveiki, Tomai, norėjau pasiteirauti, ar buvęs „Valstiečių laikraščio“ žurnalistas a.a. Stasys Čyvas Jums ne giminė? Savo laiku jis yra labai padėjęs mano tėvui kovoje su sovietmečio biurokratais.

 6. X parašė:

  Daug kur nesutinku su T. Čyvu. Tačiau, vis tiek jis man labai patinka. Kažkoks šiltas. žmogiškas. ir padorus.

 7. kantas parašė:

  Tomai, panagrinėk mano sudėtus visų biudžetų skaičius viename Excel faile – detalios lentelės pavidale. Tendencijas ir pakitimus pagal ją galima prognozuoti į priekį.

  Ryt ar šian įdėsiu atnaujintą, kad būtų daug lengviau suprasti

 8. Romas parašė:

  Atidžiau įsiskaičius matosi, kad vienas įtariamosios atsakymų punktas prieštarauja kitam. Taip kalba tik emociškai nestabilūs žmonės. Ne veltui gynėjas užsimena apie prieš tai vykusią apklausą. Tai, manau, labai panašiu į tiesą daro E. Kusaitės pasakojimą, jos pas ją kameroje lankęsi saugumiečiai, vieną iš kurių ji iš anksčiau pažinojo, kaip Abdul Hafizą, tikrai galėjo padaryti tam tikrą poveikį, nors tai nebūtinai turėtų būti mušimas.
  Man šis tekstas kažkoks nesklandus, Tomai. Nėra aiškumo kas norėta pasakyti…

 9. Eva Angel ;} parašė:

  Kodėl jūs taip rėtai rašote?

Leave a Reply

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos