Feed on
Posts
Comments

Tiesą sakant, sunku suvokti Seimo daugumos siekius, kai stebi tokį reiškinį, kaip „Gremintos“ išvarymas iš parlamento ar epopėja su kanclerio atstatydinimu.

Galima nutraukti sutartis, galima ir reikia rinktis palankesnius tiekėjus. Bet kodėl negalima laikytis to, ko deklaruojama reikalaujant iš visos Lietuvos? Socialinio atsakingumo, pagarbos įstatymams ir žmonėms?

Sveiku protu nesuvokiama, kaip Seimas gali siekti taupyti, reikalaudamas, kad legaliai dirbantys žmonės išeitų iš darbo savo noru ir atsisakytų jiems priklausančių kompensacijų. Šantažuojant – neįdarbinti kitur. Kokios tada pretenzijos Krekenavos agrofirmai ir visiems „vokelininkams“? Dar neaišku – kas sąžiningesnis – Kėdainių vertelgos ar parlamento autoritetai. Pirmieji – tiesiog verslo rykliai ir to neslepia.

Ak taip – krizė, sunkmetis, visi verčiamės kiaulėmis taupyklėmis. Aludariai pamiršta pažadą riboti stiprų alų, nes sunkmetis, verslas neduoda Algiui Šemetai jo iš dangaus užsirašytų sumų, o keliauja į šešėlį, nes sunkmetis. Kodėl ne, jei „Lietuvos širdis“, teisėkuros ir demokratijos lopšys nesugeba civilizuotai atsiskaityti su žmonėmis, neįgali net teisėtai atleisti kanclerio… Ir nereikia visko suversti Arūnui Valinskui. Jis, savo nepelnytais reitingais, nepelnytai ir sumokėjo už visą Seimo vadovybės bendrai kurtą išsidirbinėjimą, marazmą, nihilizmą. Net ir lipdukai ant išviečių ir žurnalistų vaikymas iš Seimo nebuvo vien tik jo sumanymas. Jo ambicingomis rankelėmis žarijas pažarstė kur kas labiau patyrę politiniai vilkai.

Comments are closed.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos