Feed on
Posts
Comments

 

 

Skaitau, kad premjero patarėjas Virginijus Valentinavičius ėmė ir pasiėmė pavartyti jam rūpimą ikiteisminio tyrimo medžiagą. Ir vis galvoju, kad kažkur tai jau mačiau….

Žinoma. Juk buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) Alytaus skyriaus vadovas Albertas Sereika dar 2004 metais vežė tuometiniam prezidentui Rolandui Paksui operatyvinę „Alitos" privatizavimo bylą.

„A. Sereika vėliau pripažins, jog pažeidė įstatymą ir VSD statutą, tačiau pažymės, kad taip pasielgti jam liepusi sąžinė ir nerimas dėl padėties institucijoje. „Padariau tai, ką privalėjau padaryti kaip žmogus", – sakė A. Sereika. – Nerimą kėlė dalykai, kurie nepuošia mano departamento". Prie pastarųjų A.Sereika priskyrė faktus apie tai, kad iš „Alitos" privatizavimo bylos ėmė dingti vieni dokumentai, o vietoj jų atsirado kiti. Tai, kad „Alitos" byloje buvo minimi aukščiausi šalies pareigūnai – ministras pirmininkas A. Brazauskas, Seimo pirmininkas A. Paulauskas, tuometinės spaudos puslapiuose patvirtina ir Valdo Jakučio nužudymą tyrę prokurorai. Greta AB „Alita" privatizavimo minima ir ši paslaptinga verslininko mirtis. Prezidentas R. Paksas pareikalavo ištirti dokumentus, pokalbių telefonu įrašus ir jų išklotines, susijusias su AB „Alita" privatizavimu. „Yra pažymos originalios su parašais, jos yra išlikusios, yra pažymos be parašų su skirtingu turiniu", – sakė R. Paksas. Prezidentas taip pat pareikalavo ištirti, ar „kai kurie" socialliberalų vadovai negalėjo daryti įtakos „Alitos" privatizavimui, ar VSD pareigūnai nepažeidė valstybės paslapčių apsaugos ir valstybės tarnybos įstatymų. A.Sereika už šį poelgį neteko tarnybos VSD, R.Paksas – visko“, – Savaitraštis "Laikas“", 2006 11 03

Laikas bėga, tradicijos nesikeičia. Visi dirba pagal sąžinę ir rūpinasi Lietuva. Žinoma, V. Valentinavičius nėra pareigūnas, o Kubilius nėra Paksas. Kitų dešimties skirtumų ieškokite patys. Šiame kontekste ir prezidentės neva siūlomas koalicijos išplėtimas, priimant Tvarką ir teisingumą bei Darbo partiją, vietoje visokių ten cirkininkų, nebeatrodytų šventvagystė. Suremtų rimti vyrai ir moterys (jokiu būdu ne bobos) pečius ir atidarytų kojomis duris net į besitariančių teisėjų kambarius. Ir pavadinimas būtų tikrai vaivorykštinis: „Teisingos ir tvarkingos Tėvynės krikščioniškai darbšti koalicija“.

Comments are closed.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos