Feed on
Posts
Comments

„Prezidentės pritarimo negavęs ministras Rimantas Dagys daugiausia visuomenės pritarimo neteko tuomet, kai vienoje radijo laidoje vienišus tėvus pavadino „bambaliais“.

Vėliau ministras teisinosi, kad taip pavadino ne visus vienišus tėvus, o tik geriančius vienišus tėvus,“- teigia „Balsas.lt“ ir LNK.

Netgi manau, kad kai kas, išgirdęs šiuos žodžius, gerokai pyktelėjo bent už dalį teisybės… Atpažino, „skant“, save.

Vienas iš gėdingiausių šios vyriausybės kompromisų, mano nuomone, būtų atsisakymas pakirpti išmokos už vaiką mamai lubas iki žadėtų 3 500 litų. Jei bus nepatenkintų, tegul man tiksliai įvardija – koks nuošimtis mamų sąžiningai, be manipuliacijų, Lietuvoje galėjo užsidirbti 7 000 litų mėnesinės išmokos? Ar tos protestavusios mamytės žino apie vidutinę realią pašalpų sumą bei su ja susijusias galimybes? Ligi šiol maniau, kad dėl pinigų vaikus gamina tik socialiniai autsaideriai…

Aš, kaip ir daugelis kolegų žurnalistų, manome, kad viskas paprasčiau ir banaliau. Nei partija, nei Dalia Grybauskaitė nedovanos už kitką. Prezidentinės kampanijos metu dienraštis „Respublika“ apie dabartinę prezidentę pasisakė vienareikšmiškai ir nesirinkdamas frazių bei epitetų. Tuo pat metu, R. Dagys minėtame leidinyje reiškėsi savo pasisakymais ir socialine reklama. Už viską reikia mokėti, ministre… Ne visada tam galima panaudoti biudžeto pinigus. Kartais reikia ir gabalėlio karjeros.

No Responses to “Už ką išguis R. Dagį?”

 1. Paulius parašė:

  Nerealios įžvalgos. Jūs, Tomai, visada sugebate atrasti galų, kurie ne visiems matomi. Nors, tiesą pasakius, Dagys man atrodė pats silpniausias ministras visoje vyriausybėje, o liežuvio už dantų nelaikymas buvo pati smulkiausia jo nuodėmė. Didžiausia nuodėmė, buvo ta, kad jis negulė kryžium, kaip žadėjo, dėl pensijų ir motinystės pašalpų išsaugojimo. Na, bet vistiek. Vyriausybėje pradeda dygti niekam negirdėti ir neregėti ministrai – Šimonytė, o dabar ir naujas SADM vadovas.

 2. Justinas parašė:

  Kas kaltina – tas turi įrodyti, p. Tomai. Tamstos mėgstamas metodas – nepatenkintieji, „Rusijos ruporai“, dar visokie kitokie blogi žmonės – grynai bolševikinis. Būdamas tokiu visapusišku analitiku, galėtumėte pirma pats pasidomėti, kiek gi tų maksi-pašalpų yra per Lietuvą, kokį tai sudaro procentą ir pan. ir tik tada daryti išvadas, o ne ieškoti mistinių „nepatenkintų“. Pagaliau, tikroji problema ne 3500 Lt, o -10 proc.

 3. lo parašė:

  Justinai, kur čia kalba apie „Rusijos ruporus“? Su savimi ginčijatės, su autoriumi, ar su kitais? Prie vidutinio darbo užmokesčio 1800 Lt (gal jau ir mažesnis) – visiems aišku, kaip susiveikiamos 7 000 duodančios pažymos. neapsimeskite kvailiu. Kalbama čia ne apie -10 proc., o apie tai, ar jau tikrai vaikui 3500 išlaikyti negana. Melagis esate ir dar kitiem šokat į akis.

 4. dimes parašė:

  Gerb. Čyvai, laukiu straipsnio, kupino pasityčiojimo ir paniekos Malakauskui, nes susirgo prieš susitikimą su Grybauskaite. 🙂 Tikiuosi, ilgai laukti nereikės, nes jūs greitai tokius straipsnius parašote. 🙂 Ir dar nepamirškit mane apkaltinti, kad aš esu iš Valstybės saugumo departamento. 😉

  • Tomas Čyvas parašė:

   Sveiki, tiesą sakant – atostogauju. O kuo nors jus kaltinti nesiruošiu net ir po atostogų. Tik pastebėsiu, kad randate priežasčių pakomentuoti dar net neparašytus straipsnius. Žinoma, tam visai nebūtina dirbti VSD 🙂 Pakanka ir šiaip kažkokių motyvų:) Geros jumi rugojūčio:)

 5. […] Tomas Čyvas Sveiki užsukę! « Už ką išguis R. Dagį? […]

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos